Najlepsze modele staników sportowych

Rynek odzieży sportowej jest bez wątpienia coraz większy, ponieważ najpopularniejsze na świecie marki rywalizują o idealny biustonosz sportowy. Każda firma pragnie stworzyć produkt, który zapewnia odpowiednią stabilizację kobiecych piersi podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń fizycznych, a jednocześnie świetnie się prezentuje i modnie wygląda. Przyjrzyjmy się zatem czterem wiodącym producentom odzieży sportowej i ich propozycjom dla aktywnych kobiet.

Nike

Zespół projektowy NikeWomen spróbował stworzyć biustonosz sportowy, który zapewnia pełne oparcie dla biustu podczas różnych aktywności i zapewnia im dobrą wentylację oraz suchość bez utraty komfortu noszenia. Zgodnie z pierwotnymi założeniami, stanik miał  się też świetnie prezentować. W ten sposób powstał świetny model Nike Pro Light Support Sports Bra.

Reebok

Staniki sportowe marki Reebok są jednymi z najchętniej kupowanych. Charakteryzują się dobrą wytrzymałością, rewelacyjnie wentylują skórę oraz zapewniają mocne i stabilne zabezpieczenie piersi podczas wykonywania najbardziej karkołomnych aktywności fizycznych. Wśród staników tej marki znacząco wyróżnia się model One Shoulder Padded – zaprojektowany w technologii Speedwick odprowadzającej wilgoć. Na nowo definiuje on sportowy szyk. Asymetryczne paski stanika idealnie przylegają zapewniając piersiom odpowiednie wsparcie. Wyjmowane wkładki świetnie natommiast kształtują biust.

Puma

Pwrshape to z kolei propozycja marki Puma. Świtnie sprawdza się zarówno w trakcie treningu, jak i podczas codziennych zajęć. Jest zatem wysoce funkcjonalny, a w dodatku uszyty z dobrej jakości materiałów, które odprowadzaja pot ze skóry i pomagają utrzymać suchość przez cały czas.

New Balance

Staniki sportowe New Balance to natomiast propozycja dla kobiet aktywnych, które ponad wszystko cenia także niebanalny wygląd i ciekawy styl noszonej odzieży. Damskie biustonosze treningowe New Balance są uszyte z elastycznego materiału zapewniającego wygodę oraz ścisłe dopasowanie i nieograniczoną swobodę ruchu podczas treningów. Świetnie prezentują się zarówno jako bielizna, jak i samodzielny top.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *